Zümrüdüanka dizi kıyafetleri… FOX tv nin sevilen dizisi Zümrüdüanka yeni sezonu ile ekranlarda. Dizinin yeni sezonu da bir önceki sezonunda ki gibi oldukça sürükleyici ve heyecanlı ilerliyor. Giyilen kıyafetler de bir o kadar ilgi çekici ve merak konusu olmuş durumda. Zümrüdüanka dizisinin başrol ve yardımcı oyuncuları Serhat ve Zümrüt’ün dizide giydiği kıyafetler ve diğer oyuncuların dizide giydiği kıyafetler çok beğeniliyor ve bizde bu kıyafetleri sizler için araştırmaya karar verdik.

Zümrüdüanka Dizi Kıyafetleri

Zümrüdüanka dizisi başrollerini Ceren Yılmaz ve Alp Navruz paylaşırken kıyafet ve stil tarzlarıyla en çok beğenilen karakterlerden oluyor. Zümrüdüanka yardımcı oyuncularından olan Ayten Uncuoğlu, Selim Bayraktar, Sebahat Kumaş, Umut Karadağ, Hatice Aslan ve Serhat Özcan’ın dizide giydiği dizi kıyafetlerinide sizler için araştıracağız.

Zümrüdüanka Zümrüt Ceren Yılmaz’ın Kıyafetleri

Zümrüdüanka dizisinin Zümrüt’ünün dizide giydiklerini araştırıp bu alan altında toplayacağız. Zümrüdüanka dizisi kadın başrol oyuncusu olan Zümrüt rolünde gördüğümüz Ceren Yılmaz dizi kıyafetleri hakkında elde edebildiğimizi dizi kıyafetlerini sizler için burada paylaşacağız.

Zümürüdüanka Zümrüt’ün giydiği elbise için tıklayın.

Bizi instagram da takip etmeyi unutmayın. Sorularınızı son postumuzun altına yorum bırakarak sorabilirsiniz.