Bu yazımızda Yasak Elma Dizi Kıyafetleri hakkında bulabildiğimiz dizi kıyafetlerinin marka model fiyat bilgilerini sizlerle paylaşıyor olacağız. Pazartesi akşamı FOX TV de yayınlanacak olan dizinin yeni bölüminde biz de Yasak Elma 88. bölüm dizi kıyafetleri olarak eriştiğimiz tüm yeni bilgileri sizlerle buradan ve instagram hesabımızdan paylaşacağız. Bölüm yayınlandığı andan itibaren yazımızı güncel tutmaya özen göstereceğiz.

Bilgi : Yasak Elma kıyafetlerini tek bir çatı altında topladık Bu adresi ziyaret edebilirsiniz https://kimnegiydi.com/yasak-elma-dizi-kiyafetleri-ve-markalari/

Yasak Elma Dizi Yeni Bölüm Kıyafetleri – Dizide Giyilen Kıyafetlerin Markaları

Yasak Elma dizisinde giyilen kıyafetler oldukça merak konusu olmuş durumda. Yasak Elma Ender karakterine hayat veren Şevval Sam ve Yıldız rolüyle tanıdığımız Eda Ece’nin giydiği elbiseler ve kıyafetler çok sorulan ürünler arasında. Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade’nin giydiği elbiseler ve kıyafetler de oldukça merak edilen dizi kıyafetleri ürünleri arasında. Hangi marka model fiyatının ne olduğu gibi sorulara birlikte yanıt arıyoruz.

Yasak Elma 88. Bölüm (Son Bölüm) Dizi Kıyafetleri

Yasak Elma Ender’in giydiği bej rengi saten gömlek markası için görsele tıklayabilirsiniz.

Yasak Elma Yıldız giydiği pembe ceket için görsele tıklayabilirsiniz.

Yasak Elma 88. bölümü yayınlandıktan sonra kıyafet bilgilerini öğrenerek sayfamızın devamına ekleyeceğiz. Sitemizi ve instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın.