Geçtiğimiz haftalarda gündemi Zomato Gold olayı bayağı meşgul etti. Peki Zomato Gold ve bizlere neler vaat ediyor. İşte bize tüm bunları açıklayacak kısa bir yazı.

Bünyesinde çeşitli ülkelerin restaurant, cafe, bar, club gibi mekanlar hakkında bilgi edinmemizi sağlayan online restaurant rehberi olan Zomato’nun premium uygulaması olan Zomato Gold, abonelik sistemi olan, ücretli ve kullanıcılarına çeşitli indirimler ve kampanyalar sunan bir uygulama.

Uygulamayı indirip kurduktan sonra yapmanız gereken şey gerekli ödemeleri yaptıktan sonra uygulamayı Zomato Gold avantajları ile kullanmaya başlamak. Türkiye’de ise bu çılgınlık insanların 1 ay fazladan üyelik kazanabilmek adına birbirleriyle referans kodları paylaşması ile başladı. Adet olduğu üzere ben de sizin kullanabilmeniz adına BAHT5675 referans kodunu buraya bırakıyorum.

Peki Zomato Gold kullanımına hazır olduktan sonra ne yapmalısınız?

1. Uygulamada Gold Partner olarak yer alan restorana gidersiniz. Ancak yanınızda yalnızca bir yemek partneri bir de içecek partneri olabilir. İkisi birden olmaz.

2. Restorana gider ve uygulamaya açarsınız. Yapmanız gereken Gold Partner olan restoranda uygulamanın sizi yönlendirmesini takip etmek.

Şimdi gel gelelim kullanıcıların en çok merak ettiği şeye: Zoma Gold geçerli olan cafelerin, barların ve restoranların listesi. Liste şu an internette elde edilemiyor. Bunun yerine yine uygulamayı kullanarak çevrenizdeki partner listesini görebilirsiniz.

Uzun yazıları okumayı sevmeyenler için kısa şekilde sorular ve cevaplar aşağıdadır.

İki kişilik akşam yemeği?
Randevunuzu biz ödüyoruz.

Zomato Gold
Bir özel üyeler kulübü.
BUGÜN ZOMATO GOLD ÜYESİ OLUN

Zomato Gold nedir?
Zomato Gold, online restaurant rehberi olan Zomato’nun premium uygulamasıdır. Abonelik sistemi olan, ücretli ve kullanıcılarına çeşitli indirimler ve kampanyalar sunan bir uygulamadır.

Zomato Gold fiyat?
Kampanyalı fiyatlarla 6 ay için 99 TL, 1 yıllık 149 TL ödenmektedir. Kampanyasız fiyatları ise 6 ay için 159 TL, 1 yıllık 239 TL’dir.

Zomato Gold için referans kodu?
BAHT5675

Zomato Gold restoran listesi?
İnternet ortamında mevcut bir liste bulunmamaktadır. Yakın zamanda kullanıcılarımız ile paylaşılacaktır.

Zomato Gold Mekanlar
İnternet ortamında mevcut bir liste bulunmamaktadır. Yakın zamanda kullanıcılarımız ile paylaşılacaktır.

Zomato Gold ücretli mi?
Evet. 6 ay için 99 TL, 1 yıllık 149 TL ücreti vardır.