Star TV ‘ de ilk bölümü yayınlanan Sol Yanım dizisi konusu ve oyuncuları gibi konularla oldukça merak ediliyor. Başrollerinde tanınan isimlerin yer aldığı dizide sırlar, entrika ve aşk dolu senaryo izleyenleri ilk bölümüyle ekran başına kitlemeyi başardı. Bu yazımızda, Sol Yanım konusu nedir, oyuncuları kimler? Sol Yanım nerede çekiliyor? gibi sorulara cevap arayacağız.

Sol Yanım dizisi konusu oldukça ilgi çekti ve ilk bölümü ile ekranlara geldi. Bir üniversitede geçen arkadaşlıklar aşk ve entrika dolu bir dizi olacak. Sol Yanım dizisi genç aşıklar Serra ve Selim’in sürükleyici hikayesi ve yaşayacağı maceraları ekranlara taşıyacak.

SOL YANIM DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?Sol Yanım dizisi İstanbul’da çekilmektedir. Dizide BKM stüdyoları kullanılmaktadır.

Sol Yanım Dizi Kıyafetleri

Sol yanım dizisine ait dizi kıyafetlerini buldukça haftalık ve düzenli bir şekilde paylaşacağız.Dizinin kıyafetleride oldukça ilgi çekmiş durumda. Büyük markaların yanısıra kadın giyim en iyi butik mağazalarıdan seçilen kıyafetler oldukça beğeni topluyor  Yeni kıyafet bilgilerine ulaştıkça yazımızın devamına ekliyor olacağız. Sitemizi ve instagram sayfamızı takip etmeyi unutmayın.

SOL YANIM DİZİSİ OYUNCULARI

Özge Yağız (Serra)

Tolga Mendi (Selim)

Cemre Baysel (Biricik)

Emre Bey (Burak)

Defne Samyeli (Asena)

Cansel Elçin (İhsan)

Taner Rumeli (Onur)

Esra Bazen Bilgin (Nilgün)

Deniz Barut (Nil)

Seda Akman (İdil)

Benian Dönmez (Binnaz)

Feyza Civelek (Nazlım)

Tuğçe Açıkgöz (Zeynep)

Ecem Atalay (Eda)

Emre Dinler (Barbar)

Oktay Çubuk (Ali)

Aleyna Şen (Hülya)