Bu yazımızda FOX TV nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı 2. bölüm dizi kıyafetleri ve dizide kullanılan kombinlere ait marka bilgilerini paylaşacağız. Başrolünde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in yer aldığı dizi senaryosuyla oldukça beğeni topladı. Sen Çal Kapımı 2. Bölümde kullanılan kıyafetlerin markalarını ve satın almak için ulaşabileceğiniz linkleri yazımızda bulabilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Edanın Sarı Nişan Elbisesi

Sen Çal Kapımı Eda’nın nişan elbisesi ve alternatifleri için tıklayın.

Sen Çal Kapımı 2. Bölüm de oldukça hareketli geçti. Sen Çal Kapımı Eda ve Serkan karakterleri ani bir kararla nişan töreni düzenlediler. Sen Çal Kapımı 2. Bölümde Serkan’ın annesi oğlunun Eda ile nişanlanmasına büyük şok geçirdi ve bu duruma kesinlikle karşı olduğunu belirtti. Sen Çal Kapımı yeni bölümünde Serkan annesini ikna etmeyi başaracak mı hep birlikte göreceğiz.

Sen Çal Kapımı Eda Kıyafetleri

Sen Çal Kapımı Eda tshirt Pull&Bear, şort Bershka, ürünlere bakmak için tıklayın.

Sen Çal Kapımı Eda elbise The Latest Thing, crop gömlek Fenix

Sen Çal Kapımı Eda body Zara kod:5039/371/250 Eda etek Askı Nişantası Eda çanta Baguette
Eda’nın çantasına ve alternatif modellere bakmak için tıklayın.

Sen Çal Kapımı 2. Bölüm dizi kıyafetlerrine dair yeni marka bilgilerine ulaştıkça yazımız güncellenecektir. Sen Çal Kapımı Eda kıyafetleri ve Sen Çal Kapımı dizisindeki diğer oyuncuların kıyafet bilgileri için araştırmalarımız sürmektedir. Siz de merak ettiğiniz ya da markasını bildiğiniz ürünleri bize yorum bölümünden ya da instagram sayfamız üzerinden ulaştırabilirsiniz.