Herkese merhaba, bugünkü yazımızda PowerMaster PM-30927 WiFi 2MP İki Yönlü Sesli Hareketli IP Kamera siparişimle ilgili kurulum ve kullanım hakkında bir kaç bilgi vermek istedim. Yaptığım uzun araştırmalar sonucunda en kaliteli bebek kamerası ve en iyi bebek ip kamerası olarak fiyat / performans açısından bulduğum ve çok memnun kaldığım bir ürünü paylaşmak istedim.

PowerMaster PM-30927 WiFi Bebek Kamerası

2Mp FullHD Görüntüye sahip kamerada 1080p çözünürlük ve 32GB hafıza kartı desteği bulunuyor. İsterseniz bebeğinizin görüntüsünü hafıza kartına kaydedebilirsiniz. Hafıza kartı dolduğu zaman eski kayıtların üzerine yeniden video kaydetmeye başlıyor. Elle bir müdahale etmenize gerek kalmıyor. Fakat bu ürünün en kullanışlı özelliği bana göre kamerayı 180 derece döndürebilme, yukarı ve aşağı hareket ettirebilme ve ortam sesini iletme / ses gönderme özelliği. Görüntü kalitesi oldukça güzel ve sesi çok temiz alıyor ve çok temiz iletiyor. Bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi ürünlerden birisi olduğunu düşünüyorum.

Ürünü AyeStore satıcısından aldım. Ve ürün siparişimi verdikten 24 saat içerisinde elime ulaştı. Paketleme, kargo süreci ve iletişimi güçlü bir mağaza, aşağıda ürünü AyeStore üzerinden satın alabileceğiniz linki bıraktım. Ürünün kutu açılımı ve kurulumu hakkında bilgi verelim.

Ürün patpat naylon ve koruyucu yüzeye sarılı geldiği için taşıma esnasında zarar görmedi.

Ürünün içerisinden telefonunuza indireceğiniz uygulamanın ayarlarını gösteren kullanım klavuzu, kamera kullanım klavuzu, sabitleme yapmak isterseniz vida ve dübeli, kamera ve bağlantı kablosu, garanti belgesi ve kapak çıkıyor.

 

Öncelikle ürünün yanında gelen şarj kablosunu aşağıdaki görselde görüldüğü gibi kameranın arkasına bağladıktan sonra diğer USB ucunu şarj adaptörüne bağlayıp adaptörü prize takmanız gerekiyor. Kameraya elektrik geldikten 3-5 saniye içerisinde üründe “Welcome to use” sesli komutunu duyacaksınız. Bu komutu duyduktan sonra kameranız kullanıma hazır anlamına geliyor ama yine de bir kez reset atmamız gerekiyor kamerayı kullanmaya başlamadan önce.

Aşağıda ok ile gösterdiğim kameranın altında kalan küçük bir RESET butonu var. Bu butona 3 saniye basılı tutun ve BİP sesini duyana kadar bırakmayın. Bip sesinden sonra kamera kendini resetliyor ve kullanıma hazır hale geliyor.

Kamera resetlendikten sonra geriye sadece telefonunuza indirebileceğiniz CareCamPro APP bağlantısı kalıyor. Bu işlem çok basit ve kullanım klavuzunda detaylı bir şekilde yazdığı için burada görüntüsünü paylaşmadım fakat kurulum 1 dakika içerisinde tamamlanıyor.

Artık kameranızı mobil uygulama üzerinden kullanabilir, sesleri duyup sizde sesinizi iletebilirsiniz. Çok kullanışlı bir ürün. Bu fiyata alınabilecek en iyi bebek kamerası olduğunu düşünüyorum.

PowerMaster PM-30927 Güvenilir Satın Alma Linki

Bu ürünü AyeStore yetkili satıcısından güvenle alabilirsiniz.

Ürünü incelemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://www.ayestore.com.tr/ip-kamera/pm-30927-wifi-2mp-iki-yonlu-sesli-ip-kamera-bebek-kamerasi