Modern Banyo Dekorasyon Önerileri ve Fikirleri

Banyonuzu dekore etmek istiyorsunuz ama modern banyo dekorasyon fikirleri konusunda karar veremiyorsanız, göz atabileceğiniz tüm stilleri ve trendleri kapsayan bir kaç farklı banyo fikrimiz var. Aklınızda olan modern banyo tasarımına ek ilham katabileceğini düşündüğümüz bu modern banyo dekorasyon önerileri ile banyonuza şık ve ferah bir hava katabilirsiniz.

Modern banyo dekorasyon fikirleri örneklerimizden ilham alarak banyonuzu modern ve şık objelerle yepyeni bir hava katabilirsiniz. İşte modern banyo dekorasyon önerileri

Modern Banyo Dekorasyon Önerileri ve Resimleri

Pirinç musluklu ve mermer tezgahlı modern banyo

Mermer bir tezgah, modern bir banyoya lüks bir hava katmaktadır. Pirinç, 2021’de banyolar için büyük bir trend olacak ve mavi bir arka plana karşı hoş görünüyor. Musluklardan ve ışık tertibatlarından pirinç eklemek, tamamen yeniden oturtmadan banyonuzu yenilemek için harika bir yoldur.

Kare beyaz fayanslı ve ayaklı oval küvetli modern banyo

Modern, bağımsız, oval bir küvet, küçük bir banyoya düzgün bir şekilde sığar ve alan izlenimini artırır. Duvardan sığ bir raf, atık boruları akıllıca gizler ve odaya karakter katarken, düz beyaz fayanslar ve siyah derz dolgu modern estetiği güçlendirir. Raf aynı zamanda, lacivert ve beyaz renk düzenine canlı yeşil ekleyerek ev bitkileri için ideal bir yer sağlar.

Geleneksel bağımsız gümüş küvet ve pencere panjurlu banyo

Bu banyo alanı modern kır havasını veriyor bizlere. Basit çevresi sayesinde parlama özgürlüğü olarak ayaklı gümüş küvetin hayranlık uyandıran etkisini görüyorsunuz. Zarif panjur, bu gösterişli gümüş küvet için gerekli tüm mahremiyeti sağlar ve dışardan görüntüyü engellemek için panjurları kapatmanız yeterli olur.

Çerçevesiz duşakabin, mermer duvar karoları ve pirinç armatürlere sahip modern beyaz banyo

Çerçevesiz panellere sahip bir duşakabin küçük banyolar için ideal bir çözüm. Beyaz duvarlar, modern mermer duvar karoları ve trend kömür grisi yer karoları için sade bir zemin sağlar. Pirinç donanımlar ve aksesuarlar daha çağdaş bir görünüm kazandırır.

İkiz lavabolu ve geniş formatlı fayanslı şık modern duş odası

Temiz ve kusursuz bir görünüm için banyo duvarlarınızda ve zeminde aynı geniş formatlı karoları kullanın. Modern, dağınık olmayan bir duş odası için ikiz lavaboların üzerine duvara monte edilmiş bataryalar ekleyin. Duşakabin içindeki gömme raflar, kullanışlı gizli saklama alanı sağlar.

Yağmur suyu duşlu geniş suit banyo

Doğal ahşapla sıcaklık katın. Bu suit duş odasında, meşe döşeme tahtaları ve meşe tepeli bağımsız makyaj masası, beyaz tasarımın klinik görünmesini engeller. Gri harç, beyaz döşemeye de ilgi katar. Tavan arası banyosunda, tavanın üstünde olduğu anlamına gelse bile, bir yağmur suyu duşunu olabildiğince yükseğe yerleştirin.

Büyük ayaklı küvetli gri banyo

Yer tasarrufu sağlayan bir duvar nişi, bu banyonun modern görünümünü korumaya yardımcı olur. Duvara monteli bataryalar ayrıca görünümü sıradan parçalarla düzenli tutmaya yardımcı olur. Güzel fayans döşemeleri ve iyi bir ıslanma için yeni yapılmış büyük bir küveti ile basit sofistike anahtardır.

Parlak siyah küvete sahip çarpıcı tek renkli banyo

Bu örnek, hayranlık uyandırmak için tasarlanmış, iyi düşünülmüş bir plan. Ama göründüğü kadar karmaşık değil. Elmas tarzı bir desen oluşturmak için siyah beyaz kareli karoları kendi taraflarında çevirmek, etki ve ilgi eklemek için basit bir numaradır. Bu arada, muhteşem bir küvet ve bir tutam kırmızı, kendilerine ait göz alıcı özelliklere sahip oluyor ve çok ilgi çekici bir hale geliyor.

Altıgen siyah fayanslı tek renkli banyo

Filmlerdeki gibi bir banyoya sahip olmak istiyorsanız size bir önerimiz var. Altıgen siyah karolar, bu monokrom şemadaki beyaz döşemelere gerçekten çarpıcı bir zemin oluşturur. Altın rengi bir ayna güzel ve lüks bir son dokunuş katar.

Tomurcuklanan dallardan oluşan vazo ile gri banyo

Nötr bir banyoyu canlandırmak fazla bir şey gerektirmez. Tomurcuklanan dallarla dolu bir vazo, buradaki renk şemasına bağlanarak, alana bir renk vuruşu eklemeden ilgi uyandırıyor. Çok sayıda çekmeceye sahip büyük bir makyaj ünitesi, mermer tezgahı gerekli ve dekoratif olanlar dışında her şeyden uzak tutar.

Ahşap panelli ultra kompakt duş alanı

Bu ultra kompakt duş alanının gösterdiği gibi, en küçük alanlara bile bir banyo monte edilebilir. Yerden tasarruf sağlayan lavabosu ve duşakabin içermeyen bu odada ihtiyacınız olan her şey sıkışık hissetmenize neden olmaz. Çamurlu yürüyüşleri seven bir köpeğiniz varsa, bu tür bir düzenleme bir bagaj odasında da harikalar yaratır.

Turuncu sıçrama ile beyaz parlak banyo

Banyonuza buradaki turuncu gibi canlı bir cam kaplama ile renk katın. Fayanslardan ziyade, temizlemesi kolay kesintisiz bir yüzey sağlar. Gömme raf, kozmetikler (veya banyo oyuncakları) için kullanışlı bir çıkıntı ve daha fazla portakal renginin hoş görüntüsü için bir çerçeve sağlar.

0 0 vote
Article Rating
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments