Bu yazımızda MKE Ankaragücü takımına özel geliştirilen Ankaragücü ANKA TOKEN hakkında bilgi vereceğiz.

$ANKA Token Nedir?

$ANKA Bitci chain üzerinde yer alan ve MKE Ankaragücü’ne özel olarak geliştirilen bir token’dır.

Bitci Teknoloji ve MKE Ankaragücü iş birliğinde geliştirilen Anka Token’ın ilk arzı 19 Nisan 2021 tarihinde başlıyor.

İlk 15 milyon adeti 0.30 ₺ olarak ön satışa çıkacak.

ANKA Token satın alma

MKE Ankaragücü token ilk 15 milyon adeti 30 kuruştan satışa sunulacağı için ön satış açılır açılmaz büyük bir talep yaşanabilir. Karşıyaka spor klübü için yapılan ön satış ve listelenmeden sonra güncel fiyatı 2 ye katlamış durumda. Ankaragücü için nasıl bir kar potansiyeli olacak merakla bekliyoruz.

Güncelleme: Sitede yaşanan aşırı yoğunluk nedeniyle ön satışlar ertelenmiştir. Net bir tarih verilmedi. @bitcicom twitter hesabından takip edebilirsiniz. Fakat beklentilerin üstünde bir talep olduğu için ön satıştan kısa bir süre sonra ANKA token tükenebilir. Üyeliğinizi tamamlayıp onaylı hesap yapmanızda fayda vardır.

Güncelleme: Bitçi yönetimi ANKA token ön satışında oluşan teknik aksaklıklar nedeniyle hem özür dilemek hem de kullanıcılara teşekkür etmek için, elinde 2000 den fazla Bitci Coin bulunduran üyelere paylar halinde ücretsiz şekilde dağıtma kararı aldı. Dağıtım hakkı 27.04.2021 gecesi saat 00.00’da hesap bakiyeleri esas alınarak hesaplanacak. Fırsatı kaçırmamak için üye olup 2000 üzeri bitcicoin alımı yaparak hediyenizi bekleyebilirsiniz.

Son güncelleme: ANKA token Bitçi borsası üzerinden alış satışa açıktır ve bu yazıyı yazdığımız andaki güncel fiyatı 3.5 Bitçi’dir (ANKA/BITCI)

Üye olmak için:

https://www.bitci.com

 

Linke tıklayıp siteye girdikten sonra üst kısmındaki hesap oluştur butonuna tıklayarak karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurun.

Telefonunuza gelen onay kodunu girdikten sonra ve emailinizi onayladıktan sonra üyelik işlemleriniz tamamlanacak.

Bitçi platformundan para çekimi yapabilmeniz için hesabınızı onaylatmanız gerekmektedir. Bunun için kimliğinizin ön ve arka yüzünü , ve kağıda sizden istenilen bilgileri yazarak bir selfie çekmeniz ve siteye yüklemeniz gerekmektedir.

Örnek anlatım videosu: