Bu makalemizde Star TV nin en çok izlenen dizilerinden biri olmayı başaran Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kıyafetlerini ve Menajerimi Ara Dizi Kıyafetleri hakkında detaylı araştırmalarımızı sizlerle paylaşacağız. Menajerimi Ara Dizisi Oyuncularının dizi kıyafet sponsorları tarafından temin edilmiş Dizi Kıyafetleri mont , kaban , ceket , bluz , trençkot , kazak , palto , ayakkabıları , çanta ve aksesuarları , gözlük , gömlek , tişört ve daha bir çok ürüne ait marka model fiyat bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Menajerimi Ara Dizi Kıyafetleri ve Elbise Markaları

Menajerimi Ara oyuncu kadrosu da oldukça iddialı isimleri barındırıyor. Özellikle Dicle karakteriyle çok beğenilen Ahsen Eroğlu doğal güzelliği ile izleyenlerin beğenisini kazandı. Dizide kullanılan dizi kıyafetleri de oldukça şık ve son moda trendlerini yansıtıyor. Bu başlık altında Menajerimi Ara dizisindeki oyuncuların son bölümde güncel olarak giydiği elbise ve kıyafetleri sizlerle inceleyeceğiz.

Menajerimi Ara 40. Bölüm Dizi Kıyafetleri

Menajerimi Ara son bölümde Ahsen Eroğlu’nun giydiği beyaz ceket

Dicle Ceket
  • Marka : Twist
  • Fiyat : 899 TL
  • Ahsen Eroğlu giydiği crop ceket
40
Bölüm
2
Sezon
40
Bölüm
2
Sezon

Menajerimi Ara Dicle Kıyafetleri – Ahsen Eroğlu Kıyafet ve Elbisesi

Menajerimi Ara dizisinin Dicle’si Ahsen Eroğlu başarılı oyunculuğu ve güzel giyimi ile beğenileri topladı. Güzel oyuncu giyim tarzıyla da oldukça konuşuldu ve beğenildi. Ahsen Eroğlu’nun dizide giydiği kıyafetlere dair bilgileri bu başlık altında toplayacağız. Menajerimi Ara dizisinde Dicle karakterinin giydiği dizi kıyafetleri ve nereden giyindikleri hakkında detaylı bilgileri makalemiz ve instagram sayfamız aracılığı ile vereceğiz.

Menajerimi Ara dizisinde 15 Kasım Pazar akşamı Ahsen Eroğlu’nun rol aldığı Dicle karakterinin giydiği siyah arka fon üstüne renkli triko kazağı Twist marka. İncelemek için görselin üstüne tıklayabilirsiniz.

 

Daha kapsamlı inceleme için birincil websitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.
https://kimnegiydi.com/menajerimi-ara-dizi-kiyafetleri-ve-markalari/