Star TV nin sevilen dizisi Menajerimi Ara 11. bölüm dizi kıyafetleri incelememiz ile karşısınızdayız. Pazar günü yayınlanan dizide Dicle ve Feris kıyafetleri oldukça ilgi çekti. Dizideki kadın karakterlerin kıyafet seçimleri hem günlük hem de iş hayatından güzel örnekler barındırıyor. Menajerimi Ara dizi sponsorları da genellikle hem spor hem de klasik parçaları bünyelerinde barındıran ürünlerden oluşuyor. Menajerimi Ara Dicle kıyafetleri ve Menajerimi Ara Feris kıyafetleri incelememizi daha fazla ürün buldukça makaleyi güncelleyerek eklemeye devam edeceğiz.

Menajerimi Ara dizisinin her hafta yeni bölümü yayınlandıkça sitemize dizide kullanılan ve bulabildiğimiz bütün karakterlere ait kıyafet bilgilerini eklemekteyiz. Güncel paylaşımlarımızdan hızlıca haberdar olabilmek için bizi instagram (@kimnegiydicom) adresimizden de takip etmeyi unutmayın.

BİLGİ : Güncel Menajerimi Ara kıyafetlerini burada topladık. Dilerseniz direk bu konuya geçiş yapabilirsiniz : https://kimnegiydi.com/menajerimi-ara-dizi-kiyafetleri-ve-markalari/

Menajerimi Ara Feris Küpesi

Menajerimi Ara Dicle Kıyafetleri

Menajerimi Ara Jülide Kot Ceket

Menajerimi Ara dizisinin yeni bölümleri yayınlandıkça ve biz kıyafet marka bilgilerine ulaştıkça yazımızı güncelliyor olacağız. Sitemizi ve instagram adresimizi takip etmeyi unutmayın.