Herkese merhaba, bu yazımızda Bitçi Teknoloji firmasının İskoç futbol devi Glasgow Rangers kulübü ile yapmış olduğu fan token anlaşması üzerine üretilen ve ön satışa hazır hale gelen tokenı $GRT token nasıl alınır? üzerinde bir incelememizi paylaşacağız.

Glasgow Rangers Fan Token Nasıl Alınır?

Rangers Token 05.07.2021 tarihinde saat 15:00’da Bitçi Teknoloji şirketinin resmi borsası olan Bitçi borsası üzerinden ön satışa açılacak. Ön satış, geleneksel borsadan bildiğimiz halka arz demek oluyor. Yani avantajlı fiyatlarla Rangers Tokenı elde edebilme imkanı sunuyor şirket bize. Rangers Token ön satışına katılabilmeniz için öncelikle Bitçi borasında üyeliğinizin bulunması gerekiyor.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın: https://borsa.bitci.com/register

Üyeliğiniz varsa Rangers Ön Satışı ile ilgili bulabildiğimiz bilgileri soru cevap şeklinde aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Bitçi Rangers Ön Satışı Ne Zaman Olacak?

Ön satış 05.07.2021 saat 15:00 ‘ da yapılacak.

Rangers Ön Satışı Ne Zaman Bitecek?

GRT Rangers Token ön satışı 25.07.2021 saat 15.00’da sonlanacak.

Glasgow Rangers Token ne zaman listelenecek?

GRT Glasgow Rangers Token 28.07.2021 Saat 15:00’da listelenecek

Maksimum kaç adet Rangers token alabiliriz?

Bir kişi en fazla 5.000 Rangers token alabilir.

Glasgow Rangers ön satış arzı kaç adet?

Açıklanan resmi açıklamada toplam arzının 20 milyon adet olduğu yazıyor. Bu ön satış toplam arzı mı yoksa token’ın toplam arzı mı bu bilgiyi henüz netleştiremedik. Netleştiği zaman yazımızı güncelleyeceğiz.

Glasgow Rangers Token Nasıl Alınır?

Ön satış anında mobil uygulamalara eklenmesini beklediğimiz ekranda ödeme yönteminizi belirleyerek ve almak istediğiniz GRT token adetini girerek ön satışa katılabilirsiniz.

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın: https://borsa.bitci.com/register

Örnek anlatım videosu: