Evinizde ya da işyerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz kompakt bir filtre kahve makinesi arıyorsanız ‘en iyi filtre kahve makineleri’ ni incelediğimiz sitemize hoşgeldiniz. Her ürünü ayrı ayrı inceleyebilmek adına farklı yazılar olarak hazırladık. Kahve makinesi arayışındaysanız diğer inceleme yazılarımıza da bakmanızı tavsiye ederiz.

Delonghi Bco421 Combi Barista Tipi Kahve Makinesi

Delonghi Bco421 Barista tipi kahve makinesi, çok fonksiyonlu bir kahve makinesidir. Espresso bazlı kahvelerin yanı sıra filtre kahve türlerini de kolaylıkla ve hızlı bir şekilde hazırlayabilir. Buhar çubuğu eklentisi sayesinde Cappuccino ve Latte gibi köpürtülmüş süt içeren espresso bazlı kahveleri de hazırlamak mümkündür. Delonghi Bco421, çok fonksiyonlu ve küçük ebatlara sahip olmasından dolayı ev, iş yeri gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Filtre kahve bölümünde dilerseniz uygun boyutlarda kağıt filtreyle, dilerseniz ürünün kendi plastik ve yıkanabilir filtresiyle filtre kahve hazırlayabilirsiniz. Cihazın sol kısmında yer alan buhar çubuğu sayesinde kahveleriniz için süt ısıtabilir veya köpürtebilirsiniz.

Özellikleri

1.2 lt çıkarılabilir su deposu
Damlama kapaklı çıkarılabilir damlama tepsisi
Filtre kahve kapasitesi 10 bardak
1.4 lt su haznesi
Cezve sıcaklığını korumak için sıcak plaka
Elektronik açma kapama düğmesi
Ağırlık 7.1 kg
1750 watt
15 bar basınç

Delonghi ICM15210 Filtre Kahve Makinesi

ECO Enerji Tasarrufu

Arttırılmış güvenlik ve enerji tasarrufu için demleme işlemi tamamlandıktan 40 dk. sonra otomatik olarak kapanır.

Damlatma Önleyici Sistem

De’Longhi kahve makinelerinde bulunan damlatma önleyici sistem sayesinde kahve karafını istediğiniz zaman yerinden çıkarabilirsiniz.

Su Seviyesi Göstergesi

Yanında bulunan su seviye göstergesi ile De’Longhi kahve makinenizin su durumunu kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Isıtıcı Taban

Kahveniz daima sıcak ve servise hazır.

Kolay Temizleme

Bulaşık makinesinde yıkanabilir karaf ve filtre sepeti

Otomatik Kapanma Fonksiyonu

Son kullanımdan 40 dakika sonra otomatik kapanır

Uygun fiyatlı ve kullanışlı bir makine arıyorsanız bu ürün oldukça işinizi görecektir. En uygun fiyatlanmış haliyle ürüne tıklayarak satın alabilirsiniz. Diğer kahve makinesi inceleme yazılarımıza da göz atmayı unutmayın.