Doya Doya Moda Programındaki Ödül Kolyesi

TV8 ‘in çok izlenen gündüz kuşağı programı Doya Doya Moda hafta içi hergün 12:45 de ekranalara geliyor. Konsept olarak TV8’de daha önce yapılmış olan diğer moda programlarına benzediği düşünülse de büyük bir farklılığı bulunuyor. Yarışmacılar, alışılagelmiş güzellik kavramı konusunda değişen dünya görüşlerine katkı sağlayarak, ideal güzellik kurallarını yıkacak şekilde büyük beden kadınlardan oluşuyor.

Sevilen program Doya Doya Moda’da her hafta bir kişi birinci seçiliyor ve bir kişi de yarışmadan ayrılıyor. Birinci seçilen kişiye hediye olarak takılan altın kolye modelleri çok büyük ilgi ve beğeni topluyor. Yarışmacılara hediye olarak verilen kolye modellerini sizler için bir araya getirdik ve kolayca satın alabileceğiniz şekilde listeledik. Aşağıdaki görsellere tıklayarak ürünlere direkt ulaşabilirsiniz.

3 Ocak Cuma günü haftanın birincileri eşit puandan dolayı iki kişiydi. Yaren ve Su birinci seçilerek altın kolyeyi takmaya hak kazandılar. Programda hediye edilen kolye modellerine aşağıdaki görsellerden ulaşabilirsiniz.

Atasay

Önceki bölümlerde Emel’in kazandığı kolyeye ulaşmak için aşağıdaki görsele tıklayın.

Emel’in taktığı kolye ve benzer modeller için görsele tıklayın.

Su’yun taktığı kolye ve benzer modeller için görsele tıklayın.

Su’yun taktığı kolye iki parçadan oluşmaktadır. İtalyan zincir için görsele tıklayın.
Tüy şeklinde kolye ucu için TIKLAYIN.

Yaren’in taktığı kolye ve benzer modeller için görsele tıklayın.

2020 yılında kalın zincirli ve harfli kolyeler de oldukça moda. Aşağıdaki ürüne ulaşmak için tıklayın.

Hafta içi hergün TV8’de yayınlanan Doya Doya Moda programındaki beğendiğiniz ürünleri bize yorum olarak yazabilir ve merak ettiğiniz ürünlerin nereden olduklarını öğrenebilirsiniz. Yazılarımız ve ürün paylaşımlarımız sürekli güncellenmektedir. Sitemizi düzenli olarak takip etmeyi unutmayınız.

0 0 vote
Article Rating
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments