Country Banyo Dolapları Modelleri ve Dekorasyon Önerileri

Bu yazımızda sizlere country tarzı bayo dolap modelleri ve country banyo dekorasyon önerileri / fikirleri vermek istedik. Sizler için bulabildiğimiz en güzel country banyo dolapları ve country banyo modelleri fikirlerini yan yana getirdik.

Country Banyo Modelleri Önerileri

Ayaklı ayaklı küvet ve yeşil ahşap panelli kompakt country banyo

Ahşap paneller açık yeşili tonuyla boyanınca bu şekilde güzel bir görüntü ortaya çıkıyor. Bu, ahşap detayının kalan beyaz duvarlardan sıyrılmasına yardımcı olur ve güzel bir görüntü ortaya çıkar. Çiçeklerle dolu basit bir vazo, bu geleneksel banyo düzenine daha fazla dokunuş katmaya yardımcı olur.

Dokuma sandalye ve plaj kulübesi desenli jaluzili banyo köşesi

Yeterli alanınız ve pencereniz varsa bu şekilde bir oturma odasını andıran country banyo köşesi tarzı şu sıralar oldukça popüler.

Serbest duran küvet ve mavi boyalı duvarlara sahip kır tarzı banyo

Bu sakin banyo alanı, ayaklı küvet ile eğimli tavanlara sahip bir köşe alanından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Ahşap paneller, başka türlü nötr bir şemaya biraz renk katmak için zengin bir mavi tonuyla boyanmıştır.

Bir havlu merdiveni, birbirine uyumlu beyaz ve mavi banyo havlularının asılacağı mükemmel bir aksesuardır.

Ahşap panelli ve ayaklı küvetli klasik kır banyosu

Tamamen klasik bir kır banyosu yaratmak istiyorsanız, ahşap lambri ile güzel bir country havası yakalayacağınızdan emin olabilirsiniz. Vernik seçenekleri söz konusu olduğunda, orta ila koyu renk, görünümü geleneksel tutacaktır. En iyi etki için ahşabın tanelerinin parlamasına izin verin. Kontrastı aydınlatmak için soluk renkli bir banyo seçin.

Ayaklı ayaklı küvet içeren lüks kır banyosu

Düşük seviyeli bir pencerenin yanına yerleştirilmiş bağımsız bir banyo ile eğimli bir tavandan en iyi şekilde yararlanın. Manzaranın keyfini çıkarmak istediğinizde açılabilecekleri veya mahremiyetinizi istediğinizde kapanabilecekleri için panjurlar harika bir seçenektir.

Velux pencereli geniş tavan arası banyosu

Bu ferah hissi veren banyo, tavan arasında yapılabilecek bir suit banyonun ne kadar geniş olabileceğini gösteriyor. Her iki taraftaki eğimli tavanlarda bile, oda açık ve aydınlık hissetmeyi başarıyor. Baş yüksekliğini bulmakta zorlanabileceğiniz için duş yerine büyük bir banyo seçin.

Geniş dökme demir küvetli şık country banyo

Country tarzının mütevazı görünmesi gerektiğini kim söylüyor? Bunun gibi büyük bir dökme demir banyosu kesinlikle bir açıklama yapacaktır. Pencere kenarında, bir rahatlama işareti, uzun süre ıslanmanın faydasını hatırlatan havalı ve modern bir dokunuş ekler.

Gri yuvarlak küvetli modern country banyo

Bu country banyo modeli, tam anlamıyla doğru olan tamamen modern bir stile sahip. Küvetin etrafındaki beyaz fayanslar, özellikle koyu gri kaplamasıyla döner küvetin gerçekten öne çıkmasını sağlayan temiz bir zemin oluşturur. Serin bir merdiven havlu askısı ve açık tuğla duvar da çağdaş havaya uyum sağlar.

Beyaz ahşap panjurlu yeşil country banyo

Bu country banyo modeli, çoğunlukla banyoyu, alt duvarları ve makyaj ünitesini çevreleyen dil ve oluklu paneller sayesinde çok temiz hatlara sahiptir. Plantasyon tarzı panjurlar da şema ile bağlantılı olan şık bir eklentidir. Eski bir ahşap köşe dolabı, akıllı görüntüleme için kullanışlıdır.

Daha fazla dekorasyon önerisi yazılarımızı incelemek isterseniz buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.