Herkese merhaba, bu yazımızda Bitci.com ve Bitçi Teknoloji hakkında güncel incelememizi ve fikrimizi paylaşacağız. Websitemiz üzerinden daha önce incelediğimiz Bitçi coin ile ilgili makalelerimize göz atmak isterseniz aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz. Mart ayının başında yapmış olduğumuz incelemede 0.14TL seviyelerinde olan bitçi coin 1 TL seviyelerine kadar yükselmiş ve Bitcoin’in sert düşüşünden etkilenip bu yazıyı yazdığımız anda 0.33 TL li seviyelere kadar gerilemişti.

Bitçi Nedir? Güvenilir mi?

Kripto paraların hayatımıza girmesi ile bitci.com güvenilir mi? bitci güvenilir mi? gibi sorular gündeme geliyor. Bitçi com , 2018 yılında kurulan bir kripto para alım satım borsasıdır. Bodrum merkezli Çağdaş Holding’in teknoloji alanında bir şirketi olan Bitçi Teknoloji ve borsasi bitçi com, aynı zamanda kendi kripto parası olan $BITCI (bitçi coin / bitcicoin) ‘e sahiptir. Türkiye’nin ilk yerli coini olan Bitçi coin, dünya çapında ses getirmiş bir çok spor kulübü ve futbol takımları ile fan token (taraftar jetonu) anlaşması imzalamış ve dünya çapında ülkemizi başarı ile temsil etmektedir. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz. Burada yazılanlar bilgiler haber niteliğinde olup yatırım tavsiyesi değildir.

Bitçi güvenilir mi? sorusunu detaylıca ele aldığımız makalemizi incelemek için tıklayın https://alisverisonerileri.com/bitci-com-guvenilir-mi-bitci-com-nasil-uye-olunur/

Bitçi Milli Takım Sponsorlukları

Bitçi Teknoloji son dönemde dünyanın en iyileri arasında gösterilen üç büyük ülkenin milli takımı ile fan token sponsorluğu anlaşması imzalayarak büyük bir ilke imza attı. Bitçi firması çok yakında Uruguay, Brezilya ve İspanya milli takımlarına fan token çıkartacak.

Mevcut anlaşmalarda Real Betis, Wolves, Glasgow Rangers, F1 McLaren gibi büyük anlaşmalarda global piyasada kendinden sıkça söz ettiren Bitçi coin ve Bitçi Teknoloji önümüzdeki süreçte oldukça popüler hale geleceğe benziyor.

Yapılan anlaşmalar ve ön satışlar, halka arzlar ile satışa sunulacak olan fan tokenları satın almak için Bitçi borsasına ücretsiz üye olabilirsiniz.

Üyelik : https://borsa.bitci.com/register.php