Herkese merhaba, son günlerde yaptığı yerli ve yabancı sponsorluk anlaşmalarıyla adından sıkça söz ettiren bitçi coin ve bitci chain ekosistemi her geçen gün yatırımcıların ilgisi çekmektedir. Bu yazımızda biz de bitçi coinin geleceği var mı? bitci coin gelecekte ne olur? bitçi coin ilerde çok yükselir mi? gibi sorulara yorumumuzu katmak istedik.

Uyarı: bu site paylaşılanlar yatırım tavsiyesi değildir. Tamamiyle yoruma dayalı editörlerin kendi düşünce ve değerlendirmeleridir. Kripto para piyasalarında işlem yapmak risklidir. Yaşanabilecek fiyat dalgalanmaları yatırımlarınızın kar/zarar etmesine sebep olur. Herkes kendi risk yönetimini yapmak durumundadır.

Bitci coin ne olur?

Bitçi coinin geleceği var mı?

Bitçi coin, bitçi chain blok zincirinin ana coinidir. Ve Bitçi ile Türkiye’de ilk defa bir kripto para kendi blok zinciri yani kendi ekosistemine sahip olmuştur. Bu sebeple bize göre Bitçi 1-0 önde başlıyor Türkiye’deki kripto para serüvenine.

Bitçi blokzinciri ve bitçicoin’in kullanım alanları oldukça yüksek ve fazla. Bitçi chain ve bitçi coini genel olarak anlamak için bitci chain whitepaper’ını kesinlikle okumanız gerektiğini düşünüyorum. Bu whitepaper’da şirket bu coin hakkındaki vizyonunu, ilerde hayata geçireceği projeleri ve yol haritasını açıkça belirtmiş durumda.

Whitepaper : https://www.bitcichain.com/whitepaper_tr.pdf

Bitci coin gelecekte ne olur?

Dikkat: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Bir yatırımcı olarak bu whitepaper’ı inceledikten sonra benim düşüncelerim şu şekilde gelişti:

  • Şirket otelden yemeğe hayatın bir çok alanında Bitçi pay olarak ödeme yöntemlerini entegre edeceğini, Bitçi’nin gelecekte hayatın içerisinde daha aktif bir rol alacağını dile getiriyor.
  • Bitçi bize 7/24 para transferi olanağı sunuyor. En güzel tarafıda bu olsa gerek. Sadece 10 Bitçi komisyon ödeyerek (şu sıralar 1.60tl ye denk geliyor) para transferlerinizi dilediğiniz zaman gerçekleştirebiliyorsunuz.
  • Şirketin yaptığı global sponsorluklar, global borsa listelemeleri, hayata geçireceği projeler Bitçi coin’e değer katacaktır. Fakat bu değerin kaç olacağını kimse bilemez. Ve net bir tahminde bulunmak imkansızdır. Size bitçi şu kadar olacak diye net bir şekilde tavsiye verenlere itibar etmeyiniz. Fakat bu projenin yenilikçi, hayatın içinden ve vizyon sahibi bir proje olduğunu düşünüyoruz. Yerli ve milli blokzincirimizin daha iyi yerlere geldiğini görmek istiyoruz.
  • bitçi com global borsalardan xt / bitçi bittrex / bitçi şeklinde iki anlaşması mevcut olup gelecek her yeni global borsa listeleme haberi, bitci coin fiyatı ve değerine olumlu etki katması gerektiğini düşünüyoruz.

Bitçi üye olma

https://www.bitci.com

Sitesinin üst kısmındaki hesap oluştur kısmına tıklayarak karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurun.

Telefonunuza gelen onay kodunu girdikten sonra ve emailinizi onayladıktan sonra üyelik işlemleriniz tamamlanacak.

Bitçi coin ve Bitçi ekosistemi hakkında sıkça sorulan sorulara yanıt vermeye çalıştığımız diğer yazılarımıza göz atmak isterseniz aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Bitçi coin nasıl para yatırılır? TL ve Kripto yatırma işlemleri

Bitçi coin kimlik doğrulama hatası nasıl düzelir?

Bitci.com nasıl üye olunur?

20TL ye satılan hatıra Bitcoin madeni parasını incelemek ve satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.