Herkese merhabalar, elimizden geldiğince yerli ve milli coinimiz olan bitçicoin yatırımcı adaylarına gerekli desteği vermeye çalışıyoruz ve yaşadığınız sorunlara çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bu yazımızda Binance üzerinden direk Bitçi (bitci.com) a kripto para transferi yaparak kolay şekilde bakiye ekleme hakkında bilgi vereceğiz.

20TL ye satılan hatıra Bitcoin madeni parasını incelemek ve satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Binance’dan Bitçi’ye kripto göndermek

Bitçi’ye kripto para yatırma işlemi şuan bizim önerdiğimiz bir işlemdir. Çünkü şuan bitçi’ye gösterilen aşırı ilgiden dolayı banka havaleleri hesabınıza geç yansıyabiliyor.

Fakat unutmamanız gereken bir durum: kripto para transferleri çok dikkatli ve hassasiyet ile yapılmalıdır. İki sitede de doğru seçenekleri işaretlemelisiniz. İki sitedeki bilgiler arasında uyuşmazlık varsa transfer ettiğiniz tutar kaybolabilir. Bunun için benim her zaman aldığım bir tedbiri uygulayabilirsiniz: Öncelikle 10TL gibi küçük bir tutar transfer edin. Eğer başarı ile transfer gerçekleşirse toplam göndermek istediğiniz rakamı gönderirsiniz. Parça parça işlem riskinizi azaltır.

Öncelikle Binance hesabınıza girin ve göndermek istediğiniz kriptoyu seçin.

Düşük transfer ücretleri nedeniyle TRX – DOGE gibi ürünleri tercih edebilirsiniz.

Biz burdan TRX den bir örnek verelim size.

Spot cüzdanınızı açtıktan sonra TRX ” Çekme ” menüsüne tıklayın.

Şimdi bitçi cüzdanınıza gelin ve buradan TRX cüzdan konuzunu bulun

Üye değilseniz üye olmak için tıklayın https://www.bitci.com/register

 

Bu kodu kopyalayın ve Binance’a geri dönün.

Şimdi Binance’dan TRX çekeceğiz ve çekme adresimize Bitçi adresimizi kopyalayıp yapıştıracağız.

Görselde belittiğimiz alanlara dikkat ederek transfer işleminizi 1 lira gibi bir ücret karşılığında gerçekleştirebilirsiniz.

Kripto para transferine alıştığınız zaman banka kullanmak size zor gelecek. Çok büyük bir kolaylık 🙂 Ama dikkat etmeniz gereken nokta kripto para transferini yapmadan önce tekrar tekrar işlemi kontrol edin.

Bitçiye TL yatırdınız ve hala hesabınıza geçmediyse bu konuya göz atabilirsiniz. Tıklayın.