Herkese merhaba , pandemi nedeniyle alışveriş alışkanlıklarımız da artık fiziksel alışverişten çok dijital alışverişe doğru yöneldi. Tabi çevrimiçi ortamlarda ödeme yapmadan önce güvenilir bir firmadan alışveriş yaptığımıza emin olmalıyız. Bu sebeple sizler için e-ticaret ekosistemine yeni dahil olmuş ve biz tüketiciler için avantajlı fiyatlara erişmemizi sağlayan firmaları sizler için araştırıp avantajlı alışveriş önerileri sunmaya başladık.

Serimizin ilk incelemesi için araç kamerası ve araç kamerası aksesuarları üzerine bir satış sitesi olan AyeStore.com.tr sitesini mercek altına alıyoruz.

AyeStore.com.tr Yorumları – AyeStore Güvenilir mi ?

Aykut Ezer’in sahibi olduğu ve iletişim bilgileri , firma bilgileri gibi hassas bilgilerin tüm şeffaflık ile sergilendiği site oldukça güvenilir bir ilk izlenimi verdi. Bir çok ödeme metodu ile ödeme kolaylığı , 50TL üzeri ücretsiz kargo , SSL & 3D secure ödeme sistemi gibi özellikleri mevcut. Sizler için firmayı derinlemesine araştırdık ve Aykut beyin hali hazırda facebook üzerinde araç kamerası ve araç kamera aksesuarları kullanıcılarının içinde bulunduğu. Yaklaşık 15 bin kişilik aktif bir grubun sahibi olduğunu gördük.

Gruba katılmak için görselin üstüne tıklayabilirsiniz. Grup üzerindeki yardımlaşma ve samimi bir dayanışma ortamını gördükten sonra güvenirlilik adına bir şüphemiz kalmadı. Kaldı ki Türkiye’nin önde gelen e-ticaret sitelerinde de satıcı hesabı olan bir mağaza. n11 – sahibinden – gittigidiyor gibi sitelerde aktif olarak ürünlerinin satışı yapılıyor. Ve bu mağazalarda %100 e yakın olumlu geri bildirim ve mutlu kullanıcı yorumlarına sahip.

Araç Kamera Filtreleri Neden Önemli ?

Günümüzde bir çok kişi araç kamerası kullanmakta. Güvenlik amaçlı yüksek caydırıcılığı olan araç kameraları , kaza ve hasar gibi durumlarda kişilerin mağduriyetinin ispatlanması konusunda hayati önem taşıyor. Fakat araç camının hemen önünde bulunan araç kameralarına güneş ışığı yansıdığı zaman hem görüntü kalitesi kötü etkileniyor hemde karşı tarafın plaka gibi bilgilerine ulaşmak zorlaşabiliyor.

AyeStore bu gibi durumların önüne geçmek için %100 yerli üretimleri olan değişik araç kamerası modellerine uyumlu olan araç kamera filtrelerini tüketici ile buluşturuyor.

Daha iyi anlamak adına bir örneği göstermek istedik.

Araç kamerası ihtiyaçlarınız ve filtre istekleriniz için kesinlikle tavsiye edeceğimiz , dürüst ve güvenilir bir satıcı. Kendileriyle Facebook grupları üzerinden iletişime geçerek satış öncesi bilgi sahibi de olabilirsiniz.

AyeStore ‘ u ziyaret etmek için tıklayınız.