Aşkı Memnu Bihter Dizi Kıyafetleri ve Markaları

Tüm zamanların en çok izlenen drama dizisi olan Aşk-ı Memnu dizi kıyafetleri incelemesi yaptığımız bu yazımızda Aşk-ı Memnu dizisine ait giyilen ürünlerin markaları ve ev aksesuarı olarak kullanılan bir çok ürünü sizler için listeledik.

Aşk-ı Memnu başrollerini Beren Saat , Kıvanç Tatlıtuğ , Selçuk Yöntem , Hazal Kaya ve daha birçok usta ismin oynadığı bu dizi 4 Eylül 2008 tarihinde yayına başladı ve 24 Haziran 2010 tarihinde final yaptı. Dizi, final bölümüyle Türk dizi tarihinin en yüksek izlenme oranına sahip dizi olarak tarihe geçti.

Aşk-ı Memnu Dizi Kıyafetleri

Aşk ı Memnu Bihterin beyaz elbisesinin alternatiflerine bakmak isterseniz tıklayın.

Aşk ı Memnu dizisinin yayınlanmasının üzerinden 10 yıl geçmesi sebebiyle aynı ürünleri bulmak malesef mümkün değil. Sizlerden gelen istekler doğrultusunda Aşk ı Memnun dizisinde kullanılan kıyafet ve eşyaların birebir benzerlerini bulabilmek için epey vakit harcadık, alternatif ürünlere ulaşmak için görsellere tıklayabilirsiniz.

Aşk ı Memnu Bihterin odasındaki eşyaların benzerlerine bakmak için tıklayın.

Aşk ı Memnu Firdevs Yöreoğlu Makyaj Ürünleri

 Firdevs Yöreoğlunun rujunun alternatiflerini sizler için bir araya getirdik. Aşağıdaki görsele tıklayarak ürünleri inceleyebilirsiniz.

Aşk ı Memnun Firdevs Yöreoğlunun rujları ve alternatifleri için tıklayın.

Aşk ı Memnu Bihterin maşası Babyliss, ürünü incelemek için tıklayın.

Aşk ı Memnu Bihterin Takıları

Aşk ı Memnu Bihterin takılarının alternatiflerine bakmak için tıklayın.

Aşk ı Memnu Nihalin elbisesinin çok benzer modelini bulduk, incelemek için tıklayın.

Aşk ı Memnu dizisine dair merak ettiğiniz ve alternatiflerini bulmamızı istediğiniz kıyafet ve eşyaları bize mesaj yoluyla ya da instagram hesabımız üzerinden ulaştırabilirsiniz. Bizi instagram hesabımızdan da takip etmeyi unutmayın.

 

0 0 vote
Article Rating
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments