Bu makalemizde erişebildiğimiz tüm Arıza Dizi Kıyafetleri ve Arıza dizisinde giyilen kıyafetleri sizlerle paylaşacağız. Arıza dizisinde tüm oyuncuların dizide kullandıkları kıyafetleri çok beğeniliyor. Dizi yeni olmasına rağmen dizide dizi kıyafet sponsorları tarafından verilmiş ürünler çok beğenildi ve son moda trendlerini çok güzel şekilde yansıtıyor. Arıza dizisi oyuncuları Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan’ın dizide giydiği dizi kıyafetleri önceliğimiz olacak.

Arıza dizisinde giyilen kıyafetler günlük ve şık parçalardan oluşmakta. Dizinin senaryosu itibariyle günlük hayatta kullanılan mütevazi kıyafetler ağırlıkta olduğu için satın alınabilir parçalar oluyor ve izleyici için de güzel bir referans haline geliyor. Arıza dizisi oyuncular nereden giyiniyor? sorularını ele alacağız.

Arıza Dizisi Halide Ayça Ayşin Turan Kıyafetleri

Dizinin kadın başrolü olan Halide (Ayça Ayşin Turan) kıyafet konusunda oldukça şık ve modern parçaları dizide giyiyor. Bu sebeple Arıza dizisi Halide elbiseleri ağırlık verdiğimiz öncelikli konu. Genellikle kullandığı ürünler elbise, kimono, etek, fular, pantolon, şort, büstiyer şeklinde bluzlar, atlet, kazak, aksesuar olarak çanta, halhal, kolye, saat, küpe, yüzük ve diğer tüm aksesuarlar oluyor.

Halide Deri Şort
  • Marka : AtölyeNo6
  • Fiyat : 550 TL
  • Vegan Deri Şort
14
Bölüm
1
Sezon
14
Bölüm
1
Sezon

Arıza dizisinde Ayça Ayşin Turan’ ın giydiği kareli blazer Zara Kod: 2010/703 Fiyat: 499₺ , gömlek Beymen 799₺ , çanta Gucci , deri şort Atölye No6 550₺. Şortu incelemek için yukarıdaki tablodaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Arıza Derya Büstiyeri

Derya Büstiyer
  • Marka : Mavi
  • Fiyat : 89,99 TL
  • Icon Uzun Kollu Siyah Büstiyer
14
Bölüm
1
Sezon
14
Bölüm
1
Sezon

Arıza dizisi Halide mor kareli gömlek ceket markası Zara Kod: 7522/250 Fiyat: 399₺

Daha fazla Arıza Dizi Kıyafetleri içeriği için bizi instagram’da takip etmeyi unutmayın.