14 Şubat günü birçok ülkede sevgililer günü olarak kutlanan özel gündür. Sevgililer gününde kadınlara alınabilecek güzel ve özel hediye fikirlerini sizlerle paylaşmak istedim.

Sevgililer Günü Kadınlara Özel Hediye Fikirleri

Öncelikle her kadının ev işlerinde en çok günlük kullandığı süpürgeyi düşünebilirsiniz. Artık çiçek yüzük kıyafet gibi klasik hediyelerdense ince düşünülmüş ve günlük olarak kullandıkça aklına gelebileceği bir hediye mantıklı olabilir. Son dönemde kablosuz şarjlı süpürgeler çok popüler ve her kadının hayali. Fakat piyasada bulunan Dyson modelleri çok pahalı. Aynı özelliklerde güzel bir alternatif var. Xiaomi modeli. Aşağıdaki görsele tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Yine bir tüketici elektroniği olan Xiaomi Mi Band 4 akıllı bileklikte uygun fiyatlı güzel hediyelerden birisi. Ürüne gitmek için görselin üzerine tıklayabilirsiniz.

Her kadının beğenebileceği açık pembe tonunda Emporio Armani çanta şuan indirimde. Normalde bu fiyata bulamayabilirsiniz. Güzel bir seçenek. Ürüne gitmek için görselin üzerine tıklayabilirsiniz.

Snickerlar oldukça popüler ve her sezon giyilebilir. Ve bu sneak Guess marka ise yaratacağı etkiyi ikiye katlayabilirsiniz. Üstelik şuan indirimde. Ürüne gitmek için görselin üzerine tıklayabilirsiniz.

Xiaomi Sonic Yüz Temizleme ve Masaj Cihazı da son zamanlarda sık aratılan ve popüler cihazlardan birisi. Yüzünüze masaj yaparak daha gergin ve sağlıklı bir görünüş elde ediyorsunuz. Ürüne gitmek için görselin üzerine tıklayabilirsiniz.

Alacağınız kişi günlük hayatınca rahatına ve konforuna önem veren biriyse. Bu sketchers ayakkabı alabileceğiniz en güzel hediye olabilir. Ürüne gitmek için görselin üzerine tıklayabilirsiniz.

Fondöten denilince akla gelen marka MAC ‘ in bu modeli , makyaj yapmayı seven tüm kadınların hayalindeki ürün olabilir. Risksiz bir hediye 🙂 Ürüne gitmek için görselin üzerine tıklayabilirsiniz.

Yaz gelmeden indirimli fiyatı ile Gucci güneş gözlüğü ideal bir hediye olacaktır. Ürüne gitmek için görselin üzerine tıklayabilirsiniz.

Sizle fikirlerinizi belirterek listeyi güncellememizde bize yardımcı olabilirsiniz.